Zmarł Prezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chalifa ibn Zajid Al Nahajjan

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Emirates News Agency wystosowała dziś bardzo smutną informację. Zmarł Jego Wysokość Prezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich Chalifa ibn Zajid Al Nahajjan. Władca odszedł w wieku 73 lat. W Zjednoczonych Emiratach Narodowych została ogłoszona żałoba narodowa.

Fot: @HHShkMohd, Twitter

Ministerstwo Spraw Prezydenckich Zjednoczonych Emiratów Arabskich poinformowało dziś, że z naszego świata odszedł Jego Wysokość Chalifa ibn Zajid Al Nahajjan, drugi w kolejności Prezydent niepodległych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W następstwie Ministerstwo Ogłosiło oficjalnie okres żałoby narodowej, podczas której flagi do połowy masztu będą obniżone przez 40 najbliższych dni. Ścisła żałoba ma potrwać do 10 dni. Z tego powodu odwoływane są huczne imprezy i ludzie są proszeni do zaprzestanie imprezowania i puszczania głośnej muzyki, na znak szacunku dla zmarłego Jego Wysokości.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.