Zimowy rozkład lotów z Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika

Już w najbliższą niedzielę lotnisko we Wrocławiu wprowadzi zimowy rozkład połączeń. Wśród zaplanowanych lotów znajdą się zarówno te wykonywane przez linie lotnicze, jak i czarterowe realizowane przez biura podróży.

Lotnisko we Wrocławiu, zdjęcie: Kuruman/ Flickr

Najnowsza siatka ma składać się z ponad 30 kierunków. Liniami, które obsłużą połączenia do tych miejsc, będą Wizz Air, Ryanair, KLM, Eurowings, SWISS, LOT i Lufthansa. Dodatkowo, niektóre loty mają być realizowane czarterowo przez biura podróży.

Zimowy rozkład rejsów z Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika ma się składać z kierunków takich jak: Bristol, Dublin, East Midlands, Edynburg, Glasgow, Shannon, Leeds-Bradford, Liverpool, Londyn (Stansted, Luton), Manchester, Newcastle, Palermo, Rzym-Ciampino, Dortmund, Birmingham, Oslo Torp, Doncaster-Sheffield, Sztokholm-Skavsta, Eindhoven, Kijów-Żuliany, Lwów, Rejkiawik, Charków, Zaporoże, Warszawa, Budapeszt, Frankfurt, Amsterdam, Zurych i Dusseldorf.

Źródło 

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.