15% rabatu na dania w polskiej restauracji Zapiekanka w Dubaju!

Od teraz wszystkie Podróżnicze Hubcie mogą uzyskać 15 proc. zniżkę na dania w restauracji Zapiekanka znajdującej się w samym sercu Dubaju. W karcie dań restauracji można znaleźć chociażby pierogi, zapiekankę czy barszcz z krokietami. Pobierzcie voucher i ucztujcie do woli.

Zapiekanka

Pierogi

Restauracja Zapiekanka znajduje się w „Downtown Eats” na The Boulevard tuż przy Dubai Mall Cinema Parking (lokalizacja) Jest to typowy Diner w formie kontenera z tarasem widokowym na Burj Khalifa.  

Zapiekanka oferuje dania polskiej kuchni w formie fast food, ale z tradycyjnych przepisów naszych babci. W menu restauracji można znaleźć m.in. pierogi z ziemniakami i grzybami, barszcz z krokietami oraz zapiekanki od małej do nawet półmetrowej w różnych wydaniach, np. z sosem beszamel czy z wędzonym kurczakiem. Lokal ten serwuje tylko produkty halal, co oznacza, że w karcie dań nie znajdziemy potraw z wieprzowiną. 

Ponadto restauracja oferuje menu cateringowe, w ramach którego są zapewniane m.in. zamrożone lub zapakowane w słoiku dania.

Zapiekanka umożliwia spożywanie posiłku w pomieszczeniu klimatyzowanym, jak również na zewnątrz. Osoby przyjeżdżając na miejsce autem mogą skorzystać z parkingu w pobliskim Souk Al Bahar – pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne.

Godziny otwarcia restauracji Zapiekanka:

  • sobota – czwartek 13:00 – 21:00
  • piątek 16:00 – 22:00

15 proc. rabat zostanie naliczony po okazaniu vouchera, którego można pobrać TUTAJ.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z zasobów restauracji Zapiekanka.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.