Konkurs Airbnb. Zamieszkaj z gwiazdą Bollywood Janhvi Kapoor w jej domu

Masz okazję spędzić czas z gwiazdą Bollywood, Janhvi Kapoor, w jej rodzinnej posiadłości w mieście Ćennaj w Indiach. Airbnb ogłosiło konkurs, który umożliwia odbycie wizyty w domu aktorki.

Foto: Airbnb

Janhvi Kapoor, znana indyjska aktorka filmowa, otwiera swoje drzwi dla zwycięzców konkursu Airbnb, zapraszając ich do swojego urokliwego domu w Ćennaj. To pierwsza taka okazja, by zanurzyć się w atmosferę, którą aktorka ceni najbardziej – rodzinne wspomnienia, południowoindyjskie smaki i tajniki opieki nad skórą, dziedziczone po jej zmarłej matce.

Spędź czas z aktorką Janhvi Kapoor w jej domu w Indiach

Dom Janhvi Kapoor położony jest na terenie 1,5 hektara spokojnej przestrzeni, oferując wyjątkowy relaks i ucieczkę od miejskiego zgiełku. Aktorka osobiście powita zwycięzców konkursu i oprowadzi ich po swojej posiadłości, dzieląc się rodzinnymi historiami i sekretami związanymi z miejscem.

Aby wziąć udział w konkursie Airbnb i zdobyć szansę na spędzenie czasu z Janhvi Kapoor, należy odwiedzić aplikację mobilną Airbnb, wybrać ogłoszenie od aktorki i wysłać prośbę o udział. Następnie trzeba wybrać datę i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chciałoby się spędzić czas w domu Janhvi Kapoor.

Konkurs trwa do 21 maja 2024 roku, dając uczestnikom możliwość zgłoszenia swoich kandydatur na wyjątkowe spotkanie z gwiazdą. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w życiu jednej z najbardziej znanych aktorek Bollywoodu i doświadczyć prawdziwej gościnności rodziny Kapoor.

Janhvi Kapoor to nie tylko znana aktorka, ale także skryta poetka i pasjonatka podróży. Debiutowała na ekranie w 2018 roku w filmie „Dhadak”, który odniósł ogromny sukces komercyjny.

Źródło: airbnb.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.