Zainaugurowano loty z Krakowa do Triestu

Kraków Airport rozpoczął nową erę podróży, inaugurowując loty do malowniczego Triestu we Włoszech. Połączenie jest obsługiwane przez linie lotnicze Ryanair.

Foto: Kevin Hackert/ Unsplash

Symboliczna inauguracja trasy Kraków – Triest była momentem radości i ekscytacji na lotnisku w Krakowie. Ryanair, który obsługuje to połączenie, rozpoczął serię wakacyjnych lotów, oferując pasażerom nowe możliwości podróży do urokliwego włoskiego miasta.

Z Krakowa do Triestu na pokładzie Ryanaira

Podczas uroczystości inauguracyjnej pasażerowie zostali powitani tradycyjną włoską lemoniadą i pysznymi ciasteczkami, co dodatkowo podkreśliło atmosferę podróży do słonecznego Triestu.

Loty na trasie Kraków – Triest będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, co zapewni pasażerom elastyczność i wygodę w planowaniu swoich podróży. Ta nowa oferta otwiera nowe możliwości dla podróżnych szukających wyjątkowych doświadczeń i niezapomnianych chwil na włoskim wybrzeżu.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.