Z Wrocławia do Seulu – już niebawem dzięki PLL LOT

3 listopada br. Polskie Linie Lotnicze LOT otworzy nowe bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Seulu, stolicy Korei Południowej. To długo oczekiwana trasa, która umożliwi podróżnym z Dolnego Śląska szybkie i wygodne dotarcie do tego azjatyckiego miasta.

Foto: Masakatsu Ukon/ Flickr

Polskie Linie Lotnicze LOT spełniają oczekiwania podróżnych, wprowadzając nowe połączenie z Wrocławia do Seulu w Korei Południowej. To świetna wiadomość dla mieszkańców Dolnego Śląska, którzy będą mieli bezpośrednie połączenie do tego wielowymiarowego miasta.

Rejs z Wrocławia do Seulu będzie odbywał się raz w tygodniu, w piątki. Trasa będzie obsługiwana przez nowoczesne samoloty Boeing 787 Dreamliner, które zapewnią pasażerom komfort na pokładzie. Przewidywany czas trwania lotu wynosi około 11 godzin.

Otwarcie bezpośredniego połączenia między Wrocławiem a Seulem to rezultat długotrwałych starań lotniska i linii lotniczych. Wiele uwagi poświęcano szczególnie aspektom współpracy biznesowej, z powodu na rozwijającą się gospodarkę Korei Południowej i potencjał handlowy regionu Dolnego Śląska.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.