Z Warszawy prosto do Paryża – Wizzair poleci na Orly!

To świetna wiadomość dla tych, którzy wolą bezpośrednie loty i nie chcą tracić czasu na dojazd z dalej położonych lotnisk. Dotychczasowe loty do Paryża były realizowane na oddalone aż o 100 kilometrów od stolicy Paryża lotnisko Beauvais. Orly, drugie pod kątem liczby obsługiwanych pasażerów lotnisko stolicy Francji, leży tylko 13 km od centrum Paryża.

Piramida koło Luwru, fot. Unsplash

Węgierski przewoźnik zabierze do Paryża z Warszawy oraz Budapesztu. Choć nowe połączenia wystartują 29 marca 2020 roku, są już dostępne w systemie rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika. Realizowane będą airbusami A321, mieszczącymi 230 pasażerów.

Nowe rejsy na Orly stały się możliwe po upadku francuskiego Aigle Azur. Wizzair przejął sloty po zlikwidowanej bazie przewoźnika.

Autor:

Natalia Bednarz

Z wykształcenia filozofka, PR-owiec i trenerka, z zamiłowania copywriterka, dziennikarka i miłośniczka podróży, szczególnie niskobudżetowych. Zakochana w klimacie, kinie i smakach Sycylii. Chętnie przemierza polskie Beskidy, gdzie ładuje baterie na kolejne pracowite dni.