Z Warszawy do Izmiru – od maja dzięki SunExpress

Turecki przewoźnik SunExpress ogłosił uruchomienie sezonowego połączenia między Warszawą a Izmirem, trzecim co do wielkości miastem w Turcji. Połączenie wystartuje w maju 2024 roku.

Foto: Alan Wilson/ Flickr

Pierwszy lot na trasie z Lotniska Chopina do Izmiru jest zaplanowany na 3 maja 2024 roku. To drugie połączenie tureckiego przewoźnika z Warszawy, obok obecnie funkcjonującego połączenia do Antalyi. Oznacza to, że podróżni z Polski będą mieli więcej opcji, jeśli chodzi o wybór tureckiego kurortu na wakacje.

Rejsy do Izmiru będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki. To doskonała wiadomość zarówno dla turystów, którzy lubią krótsze wyjazdy, jak i tych, którzy planują dłuższe wakacje nad Morzem Egejskim. Do obsługi połączenia SunExpress wykorzysta samoloty Boeing 737-800 lub 737 MAX 8, co zapewni pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróży.

Planujesz podróż z Warszawy? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Warszawy.

Źródło: sunexpress.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.