Z Radomia do Egiptu – już od października!

Zgodnie z informacją przekazaną przez biuro podróży Anex Tour, zostaną uruchomione zorganizowane wyjazdy do Egiptu z portu lotniczego Warszawa-Radom.

Port lotniczy Warszawa-Radom, foto: Wariag/ Wikimedia

Biuro podróży Anex Tour przygotowało wspaniałą ofertę dla mieszkańców Radomia i okolic. Od października rozpoczną się zorganizowane wyjazdy do jednego z najbardziej pożądanych miejsc na egipskiej mapie turystycznej – Szarm el-Szejk.

Planowane rejsy czarterowe do Szarm el-Szejk będą dostępne od 27 października do 12 kwietnia 2024 roku. Loty będą realizowane tylko raz w tygodniu, w piątki z Radomia i w czwartki z Szarm el-Szejk.

Samolot odleci z Egiptu o godz. 21:00, by wylądować na lotnisku w Sadkowie o godz. 00:05. W drogę powrotną do Afryki maszyna wystartuje o godzinie 2:00, przylot na lotnisko w Szarm el-Szejk jest planowany na godz. 7:00.

Rejsy czarterowe będą wykonywane za pomocą samolotów Boeing 757, należących do ukraińskich linii lotniczych Skyline Express Airline.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.