Wznowienie lotów z Modlina do Kowna

Ryanair szykuje się do wznowienia lotów z Warszawy-Modlin do Kowna, drugiego co do wielkości miasta na Litwie.

Foto: Who’s Denilo ?/ Unsplash

W kwietniu tego roku irlandzki przewoźnik uruchomi regularne loty z lotniska Modlin do Kowna, kontynuując swoje działania na rynku lotniczym. Inauguracja tego oczekiwanego połączenia odbędzie się 15 kwietnia.

Ryanair ponownie poleci z Modlina do Kowna

Podróżni będą mieli możliwość korzystania z niego dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Loty powrotne z Kowna do Warszawy-Modlin zaplanowano na wtorki i soboty, zapewniając podróżnym elastyczność w planowaniu swoich podróży. Ta decyzja może zadowolić zarówno turystów, jak i osoby podróżujące w celach biznesowych, poszukujące szybkiego i wygodnego połączenia między Polską a Litwą.

Obecnie to będzie jedyne bezpośrednie połączenie ze stolicy Polski do Kowna, co z pewnością ułatwi podróżującym dostęp do tego atrakcyjnego litewskiego miasta. Wznowienie tych lotów to kolejny krok w kierunku ożywienia ruchu lotniczego na trasach krajowych i międzynarodowych.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.