Wznowienie lotów z Krakowa i Poznania do Jordanii

Ryanair ogłosił wznowienie połączeń z Krakowa i Poznania do Ammanu w Jordanii. Połączenia te były zawieszone z powodu sytuacji w Izraelu, jednak od końca października powrócą do rozkładu lotów.

Foto: Hisham Zayadneh/ Unsplash

Jordania staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem turystycznym dzięki swoim zabytkom, takim jak Petra, czy niezwykłym krajobrazom pustynnym. Wznowienie lotów przez Ryanair to odpowiedź na rosnące zainteresowanie tym krajem wśród turystów z Polski, którzy szukają nowych, egzotycznych destynacji.

Ryanair wznowi loty z Krakowa i Poznania do Ammanu

Ryanair wznowi loty z Krakowa do stolicy Jordanii, Ammanu. Pierwszy rejs na tej trasie odbędzie się 27 października 2024 roku. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, co umożliwi podróżnym większą elastyczność w planowaniu swoich wizyt w Jordanii.

Mieszkańcy Poznania również będą mogli cieszyć się bezpośrednimi połączeniami do Ammanu. Ryanair przywróci tę trasę 29 października 2024 roku. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. To doskonała okazja dla mieszkańców Poznania do odkrycia uroków Jordanii.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.