Wypadek motocyklowy na Bali. Zginęła Polka

Tragedia na indonezyjskiej wyspie Nusa Penida wstrząsnęła polską społecznością podróżników. Para z Polski doświadczyła wypadku motocyklowego, który zakończył się tragicznie. W wyniku tego dramatycznego zdarzenia życie straciła 26-letnia Polka.

Foto: Alfiano Sutianto/ Unsplash

Polka zginęła na Bali

Para z Polski, będąca na wakacjach na Bali, doświadczyła tragicznego wypadku motocyklowego na wyspie Nusa Penida. Wydarzenie miało miejsce 22 stycznia, kiedy to pojazd, którym podróżowali, spadł do głębokiego wąwozu o około 10 metrów. Niestety, w wyniku tej tragedii zginęła kobieta, a jej partner odniósł poważne obrażenia.

Wypadek na Bali

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło tragiczne doniesienia dotyczące wypadku motocyklowego na Nusa Penida. Polskie władze konsularne działają obecnie w ścisłej współpracy z lokalnymi władzami.

Wypadek Polki na Bali

Według wstępnych ustaleń policji, wypadek mógł być spowodowany utratą kontroli nad motocyklem przez kierowcę. Pojazd spadł do wąwozu, powodując śmierć 26-letniej Polki na miejscu z powodu urazu głowy. Jej partner również doznał poważnych obrażeń, ale przeżył.

Tragiczny wypadek na Bali podkreśla konieczność zachowania szczególnej ostrożności podczas podróży, zwłaszcza na terenach o urozmaiconym i wymagającym terenie.

Zobacz również: Dubaj DARMOWY Poradnik na sezon 2023/24 – plan zwiedzania Dubaju

Źródło: thebalisun.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.