Wracają loty z Modlina do Belfastu

Ryanair wznowi od 29 października loty z Modlina do Belfastu. Połączenie do Irlandii Północnej będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w piątki i niedziele, więc jest to idealny układ lotów na weekendowy city break.

Fot: centrum Belfastu/ Kaeli Hearn, Unsplash

Lotnisko w Modlinie przeżywa ostatnio niezbyt dobry czas w swojej historii, ale najnowsze decyzje popularnego irlandzkiego przewoźnika mogą to zmienić. Ryanair przywraca część zawieszonych połączeń na sezon zimowy z Polski i jednym z tych, które znowu wracają do łask, jest połączenie z Modlina do Belfastu.

Loty z Nowego Dworu Mazowieckiego do stolicy Irlandii Północnej zostaną ponownie zainaugurowane w niedzielę 29 października, a połączenie w szerszej skali będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w piątki i niedzielę. Ostatnie połączenie na ten moment zaplanowano na 29 marca. Lot w jedną stronę będzie trwać 2 godziny i 55 minut. Bilety można już nabyć bezpośrednio na stronie pośrednika.

Są dwie największe zalety przywrócenia tego połączenia: możliwość zwiedzania pięknego Belfastu oraz dni, w których będą odbywać się loty. Samoloty będą latać do Wielkiej Brytanii w piątki i niedzielę, co pozwala zorganizować sobie weekendową wycieczkę do Irlandii Północnej.

Źródło/ Tło: K. Mitch Hodge, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.