Wizzairem na Majorkę z… Katowic!

Węgierski przewoźnik ogłosił nowe połączenia wakacyjne z portów w Katowicach i Gdańsku. Nowe kursy idealnie sprawdzą się na letnie wypady.

Zdjęcie: Majorka/ Marko Marković/ Unsplash

Hitem może okazać się rejs ze Śląska na Majorkę. Loty ruszą 3 czerwca i będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i niedziele. Według aktualnej oferty systemu rezerwacyjnego, ostatnie połączenie ma przypaść na 13 września. Z Katowic wylatujemy o 17:10 i ok. 20:15, meldujemy się na lotnisku Palma de Mallorca. Powrót z wyspy zaplanowano na 20:55 i planowo o 23:50 jesteśmy w Pyrzowicach. Ceny biletów zaczynają się od 169 zł. 

Wizzair funduje nam również nowy kurs z Gdańska. Na wakacje przewoźnik proponuje szewcką Skellefteå, czyli miasto mogące pochwalić się bliskością 1500 jezior. Połączenie startuje 4 czerwca i będzie realizowane 2 razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. Z Gdańska startujemy o 19:55 i lądujemy o 22:05. Powrót ze Szwecji przypada na godzinę 22:35 z lądowaniem w Polsce o 00:40. Ostatni lot zaplanowano na 22 października. To właśnie port w Gdańsku będzie jedynym lotniskiem oferującym połączenie do Skellefteå. Ceny w jedną stronę zaczynają się od 89 zł. 

Źródło: RadioZet

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.