Wizz Air zwiększy częstotliwość lotów z Gdańska do Turku

Wizz Air, popularny węgierski przewoźnik niskobudżetowy, ogłosił plany zwiększenia częstotliwości lotów z Gdańska do Turku na ostatni tydzień maja.

Foto: Artur Voznenko/ Unsplash

Zwiększenie częstotliwości lotów między Gdańskiem a Turku będzie stanowiło korzyść zarówno dla podróżnych biznesowych, jak i turystycznych, umożliwiając im łatwiejsze i bardziej elastyczne podróżowanie między dwoma miastami.

Więcej lotów z Gdańska do Turku

Aktualnie Wizz Air oferuje cztery połączenia tygodniowo pomiędzy Gdańskiem a Turku, co umożliwia podróżnym elastyczne planowanie swoich podróży między Polską a Finlandią.

Zgodnie z najnowszymi planami przewoźnika, w ostatnim tygodniu maja liczba lotów z Gdańska do Turku zostanie zwiększona do siedmiu tygodniowo, co stanowi duży wzrost w porównaniu do obecnej częstotliwości lotów.

Jednakże, od drugiej połowy czerwca liczba lotów zostanie nieco zredukowana, spadając do pięciu lotów w ciągu tygodnia. Rejsy będą odbywały się codziennie, z wyjątkiem poniedziałków i piątków, zapewniając pasażerom wygodne opcje podróży.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.