Wizz Air zredukuje liczbę lotów z Polski do Abu Dhabi

Wizz Air, jeden z głównych przewoźników operujących na trasach z Polski do Abu Dhabi, ogłosił plany redukcji liczby lotów wraz z nadejściem sezonu letniego.

Foto: Artur Voznenko/ Unsplash

Obecnie Wizz Air obsługuje trasy z Krakowa i Katowic do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Dhabi. Z Krakowa linia lotnicza realizuje trzy loty w tygodniu, natomiast z Katowic pięć rejsów w ciągu siedmiu dni.

Jednakże z początkiem sezonu letniego, planowane są znaczące zmiany w rozkładzie lotów. Z Krakowa do Abu Dhabi Wizz Air będzie latał jedynie dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek oraz sobotę. Z kolei z Katowic węgierski przewoźnik będzie realizował trzy loty tygodniowo, w wtorki, czwartki oraz soboty.

Warto zauważyć, że redukcja liczby lotów może wpłynąć na dostępność połączeń lotniczych dla podróżnych oraz może wymagać dostosowania planów podróży. Przewoźnik zaleca monitorowanie bieżących informacji o lotach oraz kontakt z obsługą klienta w przypadku konieczności dokonania zmian w rezerwacjach.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.