Wizz Air zmienia rozkład lotów z Rzeszowa do Rzymu

Linia lotnicza Wizz Air zmieniła wcześniej obowiązujący rozkład lotów na trasie z Rzeszowa do Rzymu. Zmianie ulegną dni oraz godziny wylotów.

Fot: Rzym/ Fineas Anton, Unsplash

W ostatnim czasie węgierska tania linia lotnicza dokonuje bardzo wielu zmian w swojej siatce lotów. Zmiany dotknęły praktycznie każdego lotniska w Europie. Kombinacje Wizz Aira nie ominęły lotniska w Rzeszowie, gdzie zmienią się dni i godziny lotów z Jasionki do Rzymu-Fiumicino.

Nowy rozkład lotów Rzeszów-Rzym

Od 1 kwietnia 2024 roku, czyli od samego początku sezonu letniego, Wizz Air zmieni dni i godziny lotów na trasie z Rzeszowa do Rzymu. Maszyny węgierskiego przewoźnika z Jasionki do stolicy Włoch będą latać dalej dwa razy w tygodniu, ale tym razem w poniedziałki i piątki, a nie jak wcześniej we wtorki i soboty. Zmienią się też godziny lotów:

  • Poniedziałki: z Rzymu do Rzeszowa od 13:05 do 15:15, z Rzeszowa do Rzymu od 15:50 do 18:05.
  • Piątki: z Rzymu do Rzeszowa od 6:05 do 8:15, z Rzeszowa do Rzymu od 8:50 do 11:05.

Tło: Antek, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.