Wizz Air wznowi połączenie z Warszawy do Agadiru

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły wznowienie połączenia z warszawskiego lotniska Chopina do Agadiru w Maroku. Trasa wystartuje ostatniego dnia października i będzie wykonywana dwa razy w tygodniu.

Wizz Air wzmacnia swoją pozycję na lotnisku Chopina w Warszawie i uruchamia, a dokładniej – przywraca kolejną trasę z największego portu lotniczego w Polsce. Niskobudżetowy przewoźnik z Węgier zabierze pasażerów ze stolicy Polski do Agadiru, miasta w południowym Maroku, położonego nad malowniczym wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego.

Regularne rejsy do Agadiru rozpoczną się od 31 października i potrwają do 30 marca. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Sam lot w jedną stronę ma potrwać około 5 godzin.

Sam Agadir gwarantuje wiele atrakcji i zdecydowanie warto tu wybrać: piękne piaszczyste plaże, cudowne ogrody królewskie i wody Oceanu Atlantyckiego – ale to wszystko przeczytasz w Poradniku Podróżnika o Agadirze. Bilety do Agadiru kupisz bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Źródło/ Tło: Burmarrad (Mark) Camenzuli

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.