Wizz Air wprowadza nową usługę. To może być przełom!

Taksówkarze oszuści jeżdżący po zawyżonych cenach czy brak komfortowego dojazdu pod zarezerwowany hotel… to może się skończyć dzięki nowości od Wizz Air – Wizz Ride.

Fot: Wizz Air

Wizz Ride jest nową platformą do rezerwacji taksówek oraz samochodów prywatnych, podpiętą pod główną aplikację Wizz Air.

Produkt ten powstał we współpracy z firmą CarTravel. Platforma ta będzie służyć do szybkiego rezerwowania przejazdów taksówkami lub prywatnymi przewozami, takimi jak Bolt lub Uber.

Wizz Ride będzie wyszukiwać wszystkie dostępne oferty z tych kategorii przewozów, oraz wskaże nam tą najkorzystniejszą, najszybszą lub najtańszą.

Aplikacja działa po prostu jak Uber: przed wylotem lub po przylocie przeglądamy ofertę przewozu i rezerwujemy go w danym miejscu i na daną godzinę.

Źródło:

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.