Wizz Air wprowadza bezpłatną usługę Wizz Discount Club Light

Wizz Air, jeden z wiodących przewoźników niskokosztowych w Europie Środkowej i Wschodniej, wprowadza nową bezpłatną usługę w ramach swojego popularnego programu lojalnościowego WIZZ Discount Club (WDC). Członkostwo w nowej wersji programu, WDC Light zapewnia pasażerom korzyści w postaci niższych cen na pokładzie samolotu.

Zobacz również: Atrakcje w Dubaju

Wizz Discount Club

Foto: Wizzair Plane – nadtochiy / Canva

WIZZ Discount Club

WIZZ Discount Club (WDC) to program lojalnościowy cieszący się dużą popularnością wśród pasażerów linii Wizz Air. Członkowie programu otrzymują atrakcyjne zniżki na bilety lotnicze oraz bagaż rejestrowany, co stanowi znaczące ułatwienie dla podróżnych. Obecnie roczne członkostwo w standardowym WDC kosztuje 39,99 euro.

Wizz discount club – cena

Jak poinformował Flyfree.pl, kilka dni temu Wizz Air wprowadził całkowicie nową usługę powiązaną z WDC. Jest ona w pełni darmowa i nazywa się WDC Light. Wersja ta oferuje mniejszą liczbę korzyści niż tradycyjne członkostwo. Mimo to dalej daje pasażerom możliwość oszczędzania podczas podróży. Główną korzyścią w ramach WDC Light jest rabat na zakupy na pokładzie samolotu. Pasażerowie będą mogli zaoszczędzić na jedzeniu, napojach i innych produktach dostępnych podczas lotu.

Jak dołączyć do Wizz Discount Club Light?

Dołączenie do programu Wizz Discount Club Light jest niezwykle proste. Można tego dokonać za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej, aplikacji mobilnej WIZZ lub podczas dokonywania rezerwacji biletu.

źródło: https://www.fly4free.pl/wizz-air-darmowe-wdc-light/

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.