Wizz Air: więcej lotów ze Szczecina do Oslo

Wizz Air, jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, ma świetne wieści dla podróżujących z Szczecina. Przewoźnik uruchomi dodatkową rotację między lotniskiem w Goleniowie a Oslo, dając pasażerom jeszcze więcej opcji i elastyczności w planowaniu swoich podróży.

Foto: Álvaro Ibáñez/ Unsplash

Sezon zimowy to dla wielu podróżujących czas, gdy pragną odkrywać nowe miejsca, spędzać czas na nartach lub po prostu cieszyć się zimowym klimatem w innych krajach. Wizz Air odpowiedział na te potrzeby i wprowadza dodatkową rotację na trasie ze Szczecina do Oslo.

Obecnie Wizz Air oferuje rejsy między Szczecinem a Oslo w poniedziałki i piątki. Jednak od najbliższego sezonu zimowego, dzięki wprowadzeniu nowego lotu w środy, pasażerowie będą mieli jeszcze więcej możliwości w wyborze terminów, które najlepiej pasują do ich planów podróży.

Dodatkowy rejs między Szczecinem a Oslo będzie realizowany w godzinach porannych, zapewniając wygodę i elastyczność w planowaniu dnia podróży. Lot w jedną stronę będzie trwać 1,5 godziny.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.