Wizz Air uruchomi aż 20 nowych połączeń z Arabii Saudyjskiej!

LISTA PAŃSTW BEZ RESTRYKCJI COVIDKLIKNIJ, aby włączyć

Węgierskie linie lotnicze ogłosiły, że na przestrzeni kilku miesięcy w ich siatce pojawi się 20 nowych tras z Arabii Saudyjskiej. Połączenia będą wykonywane z Dammanu, Dżuddy i stolicy tego kraju, Rijadu.

Rijad, foto: ekrem osmanoglu/ Unsplash

Jeszcze parę lat temu nikt by się nie spodziewał, że Wizz Air przeprowadzi tak szeroką ekspansję na Bliskim Wschodzie, szczególnie w Arabii Saudyjskiej. Węgierski przewoźnik już teraz oferuje kilka tras z tego kraju, a w najbliższym czasie liczba ta powiększy się o 20.

Zgodnie z informacją przekazaną przez linie Wizz Air, uruchomi on 3 nowe połączenia z Dammanu do Larnaki, Budapesztu i Tirany, a także 7 połączeń z Dżuddy do Mediolanu, Rzymu, Wenecji, Wiednia, Budapesztu, Bukaresztu i Larnaki.

Oprócz tego, w siatce pojawi się 10 tras ze stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadu do Katanii, Neapolu, Rzymu, Mediolanu, Wenecji, Larnaki, Bukaresztu, Sofii, Budapesztu i Wiednia.

Bilety na połączenia można już kupić na stronie Wizz Aira.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.