Wizz Air poleci z Wrocławia do Malagi i Walencji

Lotnisko we Wrocławiu zyska nowe trasy do Hiszpanii w sezonie zimowym, które będzie wykonywał Wizz Air. Węgierski przewoźnik uruchomi regularne połączenia do Malagi i Walencji. Pierwsze loty zaplanowano na końcówkę października.

Fot: Malaga/ Christian Möller, Unsplash

Wrocławianie w nadchodzącym sezonie zimowym nie koniecznie będą musieli siedzieć w domach i oglądać za oknem ponurą pogodę. Port lotniczy Wrocław-Strachowice właśnie zyskał dwie nowe zimowe trasy do Hiszpanii. Wizz Air poleci z wrocławskiego lotniska do Malagi i Walencji. Oto wszystkie szczegóły dotyczące nowych połączeń:

  • Malaga – od 31 października do 6 kwietnia, 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Czas przelotu w jedną stronę to około 3 godziny i 45 minut.
  • Walencja – od 30 października do 5 kwietnia, 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Czas przelotu w jedną stronę to około 3 godziny i 10 minut.

Hiszpania w okresie zimowym to świetny pomysł węgierskiego przewoźnika. Przykładowo w listopadzie temperatury w Maladze to ponad 15 stopni przez praktycznie cały dzień, więc można uciec od szarej jesieni w Polsce i wygrzać się trochę w słońcu. Bilety na nowe połączenia możesz kupić bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Źródło/ Tło: Elvis Bekmanis, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.