Wizz Air poleci z lotniska w Radomiu na Cypr!

Pierwszy z tanich przewoźników zdecydował się uruchomić połączenie lotnicze z portu lotniczego Warszawa-Radom. Wizz Air będzie latał z Radomia do cypryjskiej Larnaki. Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu.

Fot: Lotnisko Warszawa-Radom, Facebook

Prezes Polskich Portów Lotniczych Stanisław Wojtera podczas konferencji na lotnisku Warszawa-Radom potwierdził wcześniejsze nieoficjalne doniesienia o tym, że Wizz Air uruchomi swój pierwszy kierunek z lotniska w Radomiu. Chwilę później loty pojawiły się już w systemie rezerwacyjnym Wizz Aira, więc możemy oficjalnie powiedzieć – węgierski przewoźnik zaoferuje tanie bilety z Radomia do Larnaki na Cyprze już w tym sezonie zimowym.

Z Radomia do słonecznej Larnaki

Z Radomia na Cypr polecimy już w połowie sezonu zimowego. Pierwszy lot do Larnaki odbędzie się 13 grudnia, a połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy i soboty. Ostatni lot dostępny w systemie rezerwacyjnym na ten moment ma się odbyć 30 marca. Lot w jedną stronę ma trwać około 3 godzin i 30 minut.

W środy samoloty wystartują z Radomia o 19:45, a wylądują w Larnace 15 minut po północy. W soboty loty będą odbywać się jeszcze później, bo z Mazowsza samoloty wylecą o 21:30, a wylądują na Cyprze o 2 w nocy.
W kierunku Polski w środy loty będą się odbywać o 16:35 i kończyć w Radomiu o 19:10. W soboty zmienią się godziny, bo samoloty z Cypru wylecą o 18:20, a wylądują w Polsce o 20:55.

Źródło: wizzair.com/pl-pl/

Zdjęcie w tle: @Porty_Lotnicze, Twitter

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.