Wizz Air ogłosił pierwsze nowe trasy na sezon letni z Gdańska

Wizz Air ogłosił nowe połączenia z gdańskiego lotniska do Walencji i Rzymu na przyszłoroczny sezon letni. To znakomita wiadomość dla podróżnych z Trójmiasta i okolic, którzy marzą o wakacjach w słonecznych destynacjach.

Foto: Даниїл Кишковар/ Unsplash

Wizz Air, jeden z liderów tanich przewozów w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchomi nowe trasy z Gdańska do dwóch atrakcyjnych destynacji: Rzymu i Walencji.

Co istotne, Wizz Air zdecydował się na wzmocnienie swojej obecności na gdańskim lotnisku, bazując tam ósmy samolot. Od 31 marca 2024 roku, linie będą oferować połączenia z Gdańska do Walencji, a już 1 kwietnia wystartują rejsy do rzymskiego lotniska Fiumicino. Loty na obu trasach będą realizowane dwa razy w tygodniu, co pozwoli na elastyczne planowanie podróży.

Planujesz podróż z Gdańska i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Krakowa.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.