Wizz Air obsłużył 30 milionów pasażerów na Lotnisku Chopina

Wizz Air, jedna z wiodących linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, właśnie obsłużyła swego 30 milionowego pasażera na warszawskim Lotnisku Chopina. To wyjątkowe wydarzenie podkreśla znaczenie strategiczne Lotniska Chopina jako bazy operacyjnej dla linii lotniczych.

Foto: Artur Voznenko/ Unsplash

Zdobycie liczby 30 milionów obsłużonych pasażerów to kolejny kamień milowy dla Wizz Air w Polsce, zobowiązujący do kontynuowania rozwoju oraz wsparcia regionalnych potrzeb podróżnych. Linia ciągle stawia na nowe połączenia i usprawnienia, co sprawia, że Lotnisko Chopina staje się strategicznym punktem w sieci tras obsługiwanych przez Wizz Air.

Obecnie Wizz Air oferuje aż 56 tras z Warszawy do 24 krajów, umacniając swoją pozycję jako ważny partner w transporcie lotniczym w Polsce. Lotnisko Chopina stanowi istotną bazę operacyjną, umożliwiającą rozwój sieci połączeń lotniczych oraz uruchamianie nowych tras.

Planujesz podróż z Warszawy? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Warszawy.

Źródło: wizzair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.