Więcej lotów ze Szczecina do Liverpoolu

Irlandzki niskobudżetowy przewoźnik, Ryanair, zwiększy liczbę lotów z Szczecina do Liverpoolu od czerwca tego roku. Ta dobra wiadomość dla podróżnych oznacza częstsze połączenia między oboma miastami, ułatwiając podróże pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.

Foto: Who’s Denilo ?/ Unsplash

Szczecin, będący ważnym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym, oraz Liverpool, znany ze swojego bogatego dziedzictwa muzycznego i historycznego, to miasta, które przyciągają turystów. Zwiększenie liczby lotów pomiędzy nimi może przyczynić się do zwiększenia ruchu turystycznego i handlowego

Ryanair częściej poleci ze Szczecina do Liverpoolu

Według informacji z systemu rezerwacyjnego, od czerwca Ryanair zaoferuje więcej lotów pomiędzy Szczecinem a Liverpoolem. Obecnie przewoźnik realizuje dwa loty w tygodniu, które odbywają się w poniedziałki i piątki. Jednak od początku czerwca do końca września planowane są trzy loty w tygodniu, a dodatkowe rejsy będą miały miejsce w środy.

Zwiększenie częstotliwości lotów między Szczecinem a Liverpoolem będzie korzystne zarówno dla podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Dla osób podróżujących pomiędzy Polską a Wielką Brytanią to kolejna opcja, która umożliwi szybkie i wygodne dotarcie do celu podróży.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.