Więcej lotów z Warszawy do Lizbony i Malagi

Irlandzki niskobudżetowy przewoźnik Ryanair ogłosił zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy do Lizbony oraz Malagi wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego.

Lizbona, foto: Tom Byrom/ Unsplash

Zwiększenie liczby lotów na tych trasach ma na celu nie tylko ułatwienie podróży, ale również zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na połączenia między Warszawą a popularnymi kierunkami turystycznymi. Więcej opcji lotów pozwoli podróżnym lepiej dostosować swoje plany do dostępnych terminów.

Ryanair częściej poleci z Warszawy do Lizbony i Malagi

Ryanair, znany ze swoich tanich połączeń, postanowił zwiększyć liczbę lotów z Warszawy do dwóch popularnych kierunków: Lizbony i Malagi. Obecnie przewoźnik oferuje dwa loty tygodniowo między stolicą Polski a stolicą Portugalii. Jednak już od rozpoczęcia sezonu zimowego, częstotliwość ta wzrośnie do trzech lotów w tygodniu.

Zwiększona liczba rejsów z Warszawy do Lizbony będzie realizowana we wtorki, środy i niedziele. Dzięki temu podróżni będą mieli większą elastyczność w planowaniu swoich wyjazdów do Portugalii, zarówno na krótsze wypady, jak i dłuższe wakacje.

Podobne zmiany czekają na pasażerów udających się do Malagi. Obecnie Ryanair oferuje trzy loty tygodniowo na tej trasie, ale od 28 października częstotliwość lotów wzrośnie do czterech tygodniowo. Nowy rozkład przewiduje loty w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz soboty.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.