Więcej lotów z Warszawy do Birmingham

Irlandzkie linie Ryanair ogłosiły zwiększenie liczby lotów z Warszawy do Birmingham wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego.

Birmingham, foto: Danilo D’Agostino/ Unsplash

Nowy zimowy rozkład lotów Ryanaira z Warszawy do Birmingham to doskonała wiadomość dla pasażerów, którzy będą mieli więcej możliwości wyboru terminów podróży. Zwiększenie liczby lotów na trasie Warszawa-Birmingham to odpowiedź Ryanaira na rosnące zainteresowanie podróżami między tymi dwoma miastami.

Ryanair częściej poleci z Warszawy do Birmingham

Obecnie Ryanair wykonuje dwa loty tygodniowo pomiędzy stolicą Polski a Birmingham. Rejsy odbywają się we wtorki oraz niedziele, co zapewnia dogodne połączenia dla osób podróżujących między tymi miastami.

Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego, od 31 października, Ryanair będzie realizował trzy loty tygodniowo z Warszawy do Birmingham. Nowy rozkład obejmuje połączenia w czwartki, soboty oraz niedziele. Dzięki temu pasażerowie zyskają większą elastyczność w planowaniu swoich podróży

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.