Więcej lotów z Warszawy do Berlina

Od początku lipca br. podróżujący z Warszawy do Berlina będą mieli więcej możliwości wyboru, ponieważ linie lotnicze LOT zwiększą częstotliwość lotów na tej trasie nawet do trzech dziennie.

Foto: Adam Khan/ Unsplash

Linie lotnicze LOT ogłosiły plany zwiększenia liczby lotów z Warszawy do Berlina od lipca 2024 roku. Trzecia rotacja zostanie dodana we wtorki, czwartki i piątki, co oznacza, że podróżni będą mieli jeszcze większy wybór godzin lotów.

Nawet trzy loty dziennie z Warszawy do Berlina

Nowe loty do Berlina będą realizowane wieczorem z Warszawy, a powroty do Polski będą miały miejsce następnego dnia rano. Ta nowa oferta pozwoli podróżnym na elastyczniejsze planowanie podróży oraz umożliwi szybszy i wygodniejszy dostęp do stolicy Niemiec.

Zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy do Berlina jest reakcją na rosnące zapotrzebowanie na tę trasę, a także na rozwój relacji handlowych, turystycznych i kulturalnych między Polską a Niemcami. Dla podróżnych będzie to również korzystne, umożliwiając łatwiejsze podróżowanie między dwoma ważnymi europejskimi miastami.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.