Więcej lotów z Polski na Maltę

Jeśli planujesz podróż na Maltę, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Wizz Air i Ryanair zwiększają liczbę lotów z polskich miast do tego urokliwego śródziemnomorskie kraju.

Malta, foto: Nick Fewings/ Unsplash

Od 14 listopada do 2 grudnia 2023 roku, Wizz Air zaplanował uruchomienie 4-5 dodatkowych połączeń z Warszawy na Maltę. To oznacza, że będziesz mógł jeszcze łatwiej znaleźć dogodny termin podróży na tę wyspiarską destynację.

Ale to nie wszystko. Również Ryanair ma w planach rozszerzenie swojej oferty lotów na Maltę. Od listopada z Krakowa dostępne będą aż pięć lotów, w porównaniu do obecnych dwóch. Warto dodać, że Ryanair zwiększy też liczbę lotów z Poznania – z dwóch do trzech. Z kolei z Wrocławia i Warszawy-Modlina irlandzki przewoźnik oferować będzie 3-4 połączenia na tydzień, zapewniając jeszcze więcej opcji wyboru dla podróżujących.

Planujesz podróż na Maltę? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również na Maltę.

Źródło: turystyka.rp.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.