Więcej lotów z Lublina do Warszawy

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły zwiększenie częstotliwości lotów na trasie z Lublina do Warszawy od nadchodzącego sezonu letniego. Ta inicjatywa ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania podróżnych oraz ułatwienie szybkich połączeń między Lublinem a stolicą.

Foto: Adam Khan/ Unsplash

Począwszy od ostatniego weekendu marca, Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się na zwiększenie częstotliwości lotów na trasie Warszawa – Lublin w ramach zbliżającego się sezonu letniego.

W obecnym sezonie zimowym LOT obsługuje połączenie z Lublina do Warszawy trzy razy w tygodniu, a mianowicie w poniedziałki, środy i piątki. Chociaż już teraz zapewnia to wygodne połączenie między Lublinem a stolicą, zwiększenie częstotliwości lotów dodatkowo usprawni dostępność i elastyczność podróży.

Rozszerzając ofertę, od nadchodzącego sezonu letniego, podróżni z Lublina będą mieli dostęp do dodatkowych rejsów do Warszawy również we wtorki i niedziele.

Źródło: rynek-lotniczy.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.