Więcej lotów z Lublina do Mediolanu

Ryanair ogłosił zmiany w rozkładzie lotów na trasie Lublin – Mediolan-Bergamo wraz z nadejściem sezonu letniego. Nowy harmonogram lotów przewiduje zwiększenie częstotliwości rejsów.

Foto: Lucas Davies/ Unsplash

Obecnie Ryanair obsługuje trasę Lublin – Mediolan-Bergamo dwa razy w tygodniu, odbywając loty we czwartki i niedziele. Jednakże, z dniem rozpoczęcia sezonu letniego, czyli od kwietnia 2024 roku, przewoźnik planuje zwiększyć częstotliwość lotów, co ułatwi podróżującym elastyczne planowanie podróży i pozwoli na wygodniejsze korzystanie z tej popularnej trasy.

Nowy harmonogram lotów obejmie środy, piątki oraz niedziele. Zwiększona liczba lotów pozwoli również na większą dostępność miejsc dla podróżnych oraz zwiększy konkurencyjność tej trasy na rynku lotniczym.

Zmiany w rozkładzie lotów na trasie Lublin – Mediolan-Bergamo są z pewnością pozytywnym krokiem dla podróżnych. Ryanair, kontynuując swoje działania w kierunku rozwoju sieci połączeń, umożliwia podróżnym łatwiejszy dostęp do popularnych europejskich destynacji za atrakcyjne ceny.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.