Więcej lotów z Londynu na Bahamy i Jamajkę

Przewoźnik lotniczy Virgin Atlantic ogłosił zwiększenie liczby lotów z Londynu na Jamajkę i Bahamy w sezonie zimowym 2024/2025. Zmiany w rozkładzie lotów obejmują częstsze rejsy bezpośrednie oraz trasę z międzylądowaniem, oferując podróżnym jeszcze większy wybór i elastyczność w podróżowaniu między Wielką Brytanią, Jamajką oraz Bahamami.

Foto: Lukas Souza/ Unsplash

Virgin Atlantic, w odpowiedzi na zapotrzebowanie i rosnące zainteresowanie podróżnych, planuje rozszerzenie swojej siatki połączeń. Aktualnie przewoźnik obsługuje pięć rejsów tygodniowo z Londynu-Heathrow do jamajskiego Montego Bay. Rozpoczęcie sezonu zimowego, od końca października bieżącego roku, przyniesie wzrost do siedmiu lotów w tygodniu na Jamajkę. Nowe połączenia bezpośrednie będą realizowane dwukrotnie w poniedziałki i piątki.

W przypadku trasy z międzylądowaniem w stolicy Bahamów, Nassau, przewoźnik planuje trzy rejsy w tygodniu – we wtorki, czwartki oraz soboty. Dodatkowo, loty do Montego Bay z międzylądowaniem w Providenciales na Turks i Caicos nie ulegną zmianie. Linia lotnicza będzie obsługiwać tę trasę w każdą środę oraz sobotę.

Źródło: virginatlantic.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.