Więcej lotów SWISS do Warszawy i Krakowa

Szwajcarskie narodowe linie lotnicze SWISS zwiększa ilość lotów na trasach z Zurychu do Warszawy i z Zurychu do Krakowa. Ze stolicy Małopolski loty będą wykonywane codziennie, a ze stolicy Polski – nawet trzy razy dziennie.

Lotnisko w Zurychu/ Fot: Jairph, Unsplash

Wraz z nadejściem sezonu zimowego w lotnictwie narodowe szwajcarskie linie lotnicze, SWISS International Air Lines zwiększą liczbę tygodniowych lotów na dwóch trasach do Polski. Zmiana będzie dotyczyć dwóch tras: z Zurychu do Krakowa i z Zurychu do Warszawy. Szwajcarskie linie w zależności od tygodnia będą latać z największego miasta Szwajcarii do stolicy Polski dwa lub trzy razy dziennie. Z kolei trasa do Krakowa z Zurychu będzie realizowana codziennie.

Więcej informacji ze świata lotnictwa i turystyki znajdziesz tutaj: Podróżnicze Newsy ze świata.

Więcej lotów ze Szwajcarii do Polski

Więcej lotów z Polski do Szwajcarii w sezonie zimowym to doskonała okazja na turystyczną wycieczkę do największego miasta Szwajcarii lub dogodne loty do Zurychu dla klientów biznesowych. Jedynym lotniskiem, które straci na zimowych zmianach będzie Wrocław. Zamiast 64 rotacji na sezon samoloty z Dolnego Śląska do Zurychu polecą 62 razy. Zmiana jest nieznaczna, ale jednak zauważalna.

Źródło: www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/swiss-zwiekszy-liczbe-lotow-do-krakowa-i-warszawy

Zurych, największe miasto Szwajcarii/ Tło: Henrique Ferreira, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.