Więcej lotów na wakacje z Krakowa na Sardynię

Ryanair od czerwca bieżącego roku zwiększy ilość tygodniowych lotów z Polski na Sardynię. Samoloty irlandzkiego przewoźnika będą w wakacje latać z Krakowa do Cagliari pięć razy w tygodniu.

Cagliari, Sardynia/ Fot: Eszter Miller, Pixabay

Italia na wakacje? To zawsze świetny pomysł! Wiedzą o tym dobrze linie lotnicze Ryanair. Irlandzki przewoźnik postanowił zwiększyć częstotliwość połączeń z Krakowa do stolicy Sardynii, Cagliari do 5 połączeń tygodniowo.

Szukasz tanich lotów na wakacje? Zajrzyj do naszej grupy na Facebooku – Podróżnicze Hubcie! Znajdziesz na niej codziennie propozycje tanich biletów lotniczych na wakacje.

Sardynia: więcej lotów na wakacje z Polski

Już od czerwca 2024 roku Ryanair będzie częściej latał z Polski na Sardynię. Idealnie na wakacje irlandzkie linie lotnicze zwiększą ilość tygodniowych połączeń z Krakowa do Cagliari. Wcześniej samoloty na Sardynię latały 4 razy w tygodniu – teraz będą robić to 5 razy na tydzień.

Większa ilość lotów na Sardynię to świetna okazja do poznania tego cudownego regionu Europy. Celowo nie napisałem Włoch, tylko Europy.
Sardynia czy to Włochy – i tak i nie. Administracyjnie i kulturowo wyspa należy do Włoch, ale również kulturowo ma swoją odrębność i ludzie tam nazywają się Sardyńczykami, nie Włochami.

Źródło: www.ryanair.com/pl/pl

Więcej lotów z Krakowa na Sardynię/ Tło: Tom, Pixabay

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.