Wiceprezes lotniska w Rzeszowie z nagrodą za zasługi

Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak, wiceprezeska portu lotniczego Rzeszów- Jasionka została nagrodzona Orłem „Wprost” 2024 za wkład w rozwój innowacyjności oraz wspieranie podkarpackich przedsiębiorców.

Fot: Krzysztof Witek/Biuro Prasowe UMWP

W Rzeszowie podczas gali Orłów „Wprost” 2024 nagradzano osoby i instytucje z sukcesami w swoich dziedzinach i mających wpływ na kształtowanie potencjału swoich firm, społeczności i wiele więcej, w tym całych regionów. Nagrodzeni mogą być przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, działacze społeczni lub osobistości słynne na cały region. W tym roku Orła „Wprost” otrzymała Małgorzata Jarosińskiej-Jedynak, wiceprezeska lotniska w Rzeszowie, była wieloletnia ministerka, oraz wice ministerka funduszy i polityki regionalnej oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Wyróżnienie wiceprezeski portu lotniczego Rzeszów-Jasionka

Specjalna statuetka dla Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak została przyznana przez kapitułę za wkład w rozwój innowacyjności oraz wspieranie lokalnych przedsiębiorców z Podkarpacia. Pani Małgorzata Jarosińska-Jedynak od ponad 20 lat zajmuje się wdrażaniem funduszy europejskich na różnych poziomach, od samorządu gminnego aż do administracji państwowej. To ona wspierała podkarpackich przedsiębiorców w realizowaniu inwestycji za pomocą wsparcia przez fundusze z Unii Europejskiej.

„Jest mi niezmiernie miło, bo przez ostatnie dwa lata miałam okazję być na gali „Wprost” w charakterze osoby, która te nagrody wręczała. Województwo podkarpackie rozwija się w sposób zrównoważony i ten ,,Orzeł” z ,,Biało-Czerwoną” potwierdza fakt, że można rozwijać innowację, że można mieć udział w rozwijaniu przedsiębiorstw. Jest to ogromne wyróżnienie za pracę na rzecz przedsiębiorców i samorządów, a to oni pełnią jakże ważną rolę tworzeniu silnej i stabilnej gospodarki” – tak wypowiadała się Pani Wiceprezeska po otrzymaniu Orła „Wprost” 2024.

Źródło: Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów-Jasionka

Tło: Krzysztof Witek/Biuro Prasowe UMWP

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.