Warszawa: Sky Bar The Roof z urzekającym widokiem na miasto ponownie otwarty

Z powodu złagodzenia niektórych obostrzeń związanych z pandemią, 15 maja ponownie otworzył się warszawski bar The Roof. Oprócz spróbowania różnych smaków oferowanych w sky barze, można również podziwiać piękną panoramę miasta, która rozpościera się za oknami lokalu.

Foto: The Roof

Znajdujący się na 21. piętrze Crowne Plaza Warsaw – The HUB bar The Roof jest miejscem, które powinien zobaczyć każdy miłośnik koktajli oraz pięknych widoków. Z przyczyn prawnych, obecnie lokal ten mógł otworzyć tylko taras.

W ofercie sky baru można znaleźć wiele ciepłych dań, przekąsek, jak również napojów, w tym koktajli. Jednym z nich jest Warsaparilla, którego głównym składnikiem jest sarsaparilla, czyli posiadająca właściwości zdrowotne roślina rosnąca w Ameryce Środkowej.

Oprócz oferowanego przez The Roof kuszącego menu, bar słynie także ze wspomnianego tarasu widokowego, na którym można spożyć posiłek oraz podziwiać widok na panoramę Warszawy. 

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.