Wakacje alert! Z Zielonej Góry polecimy do chorwackiej Rijeki

Takich informacji próżno było szukać w ostatnim czasie, a jednak! Nowa sezonowa trasa zostanie uruchomiona z lotniska Zielona Góra-Babimost do Rijeki na Chorwacji. Połączenia będą realizowane przez LOT.

Fot: Port lotniczy Zielona Góra-Babimost

Połączenie ma wystartować 10 lipca, będzie miało charakter sezonowy i wstępnie będzie trwało 10 tygodni, do końca września. Loty z Zielonej Góry do Rijeki będą realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

To połączenie będzie świetnym krokiem w kierunku odświeżenia turystyki. Lubuszanie często wybierają Chorwację jako kierunek wakacyjnej wyprawy, a połączenie lotnicze ma im znacząco ułatwić urlop. Planowane są też kolejne sezonowe połączenia, które miałyby latać z lotniska Zielona Góra-Babimost.

Źródła:

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.