W Dubaju powstało kino plenerowe pod gwiazdami

Pomysł na spędzenie wieczoru w niepowtarzalny sposób? JLT Park w Dubaju ma na to receptę. Co tydzień, od 4 listopada 2023 roku do 2 marca 2024 roku o godzinie 19:30 park zamienia się w magiczne kino plenerowe, oferując widzom możliwość podziwiania ulubionych filmów pod rozgwieżdżonym niebem.

Foto: JLT

Tego rodzaju wydarzenia przyciągają tłumy, a kino plenerowe w JLT Park nie jest wyjątkiem. Każda sobota to okazja, by cieszyć się filmową ucztą w niesamowitym otoczeniu. Repertuar jest zróżnicowany, obejmując hity kinowe i urocze filmy animowane, co oznacza, że bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie.

18 listopada przewidziano projekcję „Zakochany kundel”, a tydzień później, 25 listopada, na ekranie zagości „Stuart Malutki”. To tylko początek, a organizatorzy przygotowali szeroki wachlarz filmów na nadchodzące tygodnie – znajdziesz go na stronie jlt.ae.

Wejście na teren kina plenerowego jest całkowicie darmowe. Wystarczy jednak zarezerwować swoje miejsce na stronie eventbrite.com. To doskonała okazja na wyjątkową randkę, rodzinny wypad lub spotkanie towarzyskie. Dlatego nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce i ciesz się filmowym spektaklem pod gwiazdami.

Źródło: jlt.ae

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.