W Dubaju powstała burgerownia, która pozwala płacić kryptowalutami!

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Niedawno w Dubaju powstała wirtualna restauracja inspirowana Dogecoinem, czyli popularną na całym świecie kryptowalutą. Można w niej kupić m.in. burgery, a także inne fast foody, za które zapłacisz kryptowalutami.

Foto: Doge Burger

Z roku na rok kryptowaluty coraz bardziej budzą zainteresowanie instytucji finansowych, jak również inwestorów indywidualnych. Przykładem jest chociażby otwarta niedawno nowa burgerowania w Dubaju, która pozwala płacić wirtualnymi walutami.

Doge Burger, bo tak się nazywa restauracja jest inspirowana popularną kryptowalutą Dogecoin. Została ona uruchomiona przez Rocket Kitchens, czyli sieć wirtualnych restauracji.

W menu restauracji można znaleźć głównie dania kuchni amerykańskiej typu fast food, takie jak burger z kurczakiem, burger z serem, burger ogrodowy, hot-dog i frytki.

Aby złożyć zamówienie wystarczy wejść na stronę dogeburger.co, wybrać danie, wprowadzić swoje dane i adres dostawy, a następnie zapłacić portfelem kryptowalutowym.

Płatność można zrealizować Bitcoinem, Ethereum, BNB, CRO, XRP, USDT, Shibą, a także Dogecoinem.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.