W Dubaju otwiera się największy diabelski młyn na świecie!

Największy budynek, cuda architektoniczne i teraz największy diabelski młyn świata… Dubaj nigdy nie przestanie zaskakiwać! Atrakcja mierząca ponad 200 metrów otworzy się już 21 października, a bilety znajdziecie oczywiście tutaj, w najlepszej cenie!

Fot: POMA.net

Długo wyczekiwana atrakcja Dubaju w końcu się otwiera! Ain Dubaj, czyli największy diabelski młyn ma świecie zostanie uroczyście otwarty już 21 października 2021 roku.

Ain Dubaj to największy na świecie diabelski młyn, mieżący zawrotne 250 metrów wysokości. Mieści się na sztucznej wyspie Bluewaters Island. Na tej samej wyspie mieszczą się luksusowe oraz Caesars Palace.

Z Ain Dubai otrzymujemy panoramiczny widok na całą Dubai Marinę, a z gondoli podczas trwania przejazdu będziemy mogli dojrzeć Burj Al Arab, Jumeriah Lake Towers, czy Palm Jumeriah. Gondole są w pełni klimatyzowane, a cały przejazd trwa około 40 minut.

Bilety możecie bezpośrednio zamówić u nas: Bilety Ain Dubaj.
Bilety zaczynają się już od 199 zł, a w cenie gwarantowane są niesamowite przeżycia i cudowne widoki na Dubaj!

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.