W Dubaju otwarto sklep Harrego Pottera

10 lutego 2023 roku w Dubaju otwarto sklep Harrego Pottera. Mieści się on w centrum handlowym Emirates. Można w nim kupić m.in. odzież i akcesoria związane z powieścią.

Foto poglądowe: FF16/ Pixabay

Na ten moment czekali wszyscy fani Harrego Pottera w Dubaju. W ubiegły piątek na pierwszym piętrze Mall of the Emirates otwarto sklep z kolekcjami gadżetów ze słynnej powieści.

Można tam kupić m.in. mundury Hogwartu, różdżki, a także akcesoria, takie jak zeszyty czy figurki. W sklepie Harrego Pottera możemy również otrzymać słodkie smakołyki, w tym czekoladowe żaby oraz żelki inspirowane fasolkami wszystkich smaków Bertiego Botta.

Ponadto na terenie lokalu znajduje się specjalne miejsce do robienia zdjęć. Dzięki umieszczonej przy ścianie Tiarze Przydziału oraz słynnemu wózkowi bagażowemu z peronu 9 ¾, każdy może opuścić sklep z pamiątkową fotografią.

Sklep Harrego Pottera przyjmuje klientów codziennie od godz. 10:00 do 23:00. Wyjątek stanowią weekendy, kiedy jest on otwarty aż do północy.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.