Visit Dubai podpisało umowę z Realem Madryt: w Dubaju powstanie park tematyczny z motywem Królewskich

Firma promująca odwiedzanie Dubaju „Visit Dubai” podpisała luksusową ofertę z Realem Madryt, jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. W następstwie podpisania umowy w Dubaju powstanie park tematyczny z atrakcjami i motywem przewodnim związanym z Realem Madryt.

Zobacz jakie jeszcze czekają na Ciebie atrakcje w Dubaju.

Fot: María Jiménez, realmadrid.com/en/news/2023/10/05/real-madrid-and-visit-dubai-announce-global-sponsorship-agreement?vauto=1

5 października 2023 roku w sali konferencyjnej Real Madrid City prezes Realu Madryt Florentino Pérez i Issam Kazim, dyrektor generalny Dubai Corporation for Tourism and Commerce Marketing (DCTCM) podpisali globalną umowę partnerską, której celem będzie wygenerowanie nowych możliwości dla obu instytucji, a także układ polegający na wzajemnym globalnym sponsoringu.

Park Tematyczny Realu Madryt w Dubaju

Efektem porozumienia Realu Madryt z Visit Dubai ma być park tematyczny z głównym motywem Realu Madryt, który powstanie w Dubai Parks and Resorts, największym rozrywkowym parku tematycznym na Bliskim Wschodzie. Będzie to pierwszy taki na świecie park tematyczny z głównym motywem przewodnik Królewskich, co z pewnością zachęci kibiców ze stolicy Hiszpanii do odwiedzenia Dubaju.

Visit Dubai Łączy Siły z Realem Madryt

Issam Kazim, czyli dyrektor wykonawczy Korporacji Dubaju ds. Marketingu Turystycznego i Komercyjnego wypowiadał się następująco: „Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem naszej podróży z Realem Madryt jako globalny sponsor. Ta innowacyjna współpraca między Dubajem i największym klubem na świecie opiera się na wspólnej wizji i celach, gdzie każde osiągnięcie jest motywacją do osiągania kolejnych rzeczy. Z naszym celem ustabilizowania pozycji Dubaju wśród trzech głównych miast na świecie, ta strategiczna współpraca wykorzysta silne strony liderującego kierunku i najsłynniejszego klubu na świecie, by potwierdzić, że Dubaj to najlepsze miejsce do życia, pracy i odwiedzenia z perspektywy turysty”.

Źródło: realmadrid.com/en/news/2023/10/05/real-madrid-and-visit-dubai-announce-global-sponsorship-agreement?vauto=1

Zdjęcie w tle: María Jiménez, realmadrid.com/en/news/2023/10/05/real-madrid-and-visit-dubai-announce-global-sponsorship-agreement?vauto=1

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.