VietJet po raz pierwszy uruchomi połączenia długodystansowe

Wietnamski przewoźnik po raz pierwszy w historii uruchomi połączenia długodystansowe. Poleci on z Ho Chi Minh, Hanoi i Nha Trang do stolicy Rosji, Moskwy.

Foto: Anna Zvereva/ Flickr

Już od lipca 2022 roku, VieJet uruchomi pierwsze w historii loty długodystansowe. Będą one wykonywane z Ho Chi Minh – dawnego Sajgonu, Hanoi i Nha Trang do Moskwy. Lotniskiem, do którego będą odbywały się połączenia będzie prawdopodobnie Szeremietiewo.

Loty z Hanoi i Ho Chi Minh będą realizowane od 3 lipca dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Rejsy z dawnego Sajgonu będą wykonywane z międzylądowaniem w stolicy Wietnamu. Z kolei połączenie z Nha Trang wystartuje dopiero 10 lipca i będzie realizowane w każdy poniedziałek i piątek. Trasę obsłużą trzy airbusy A330.

-Wierzę, że nowe połączenia do Rosji podkreślą nasze zaangażowanie w oferowanie produktu najwyższej jakości – powiedział, cytowany przez portal Pasażer.com dyrektor VietJet Dinh Viet Phuong.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.