Uruchomiono nową trasę z Krakowa do Olbii na Sardynii

Kraków wzbogacił się o nowe połączenie lotnicze na piękną włoską wyspę Sardynia. Ryanair uruchomił 1 maja pierwszy lot z krakowskiego lotniska do malowniczej miejscowości Olbia.

Foto: Massimo Virgilio/ Unsplash

Nowe połączenie z Krakowa do Olbii to doskonała okazja dla podróżnych chcących odkryć niezwykłe piękno Sardynii. Dzięki temu rejsowi podróżni mogą cieszyć się niezapomnianymi wakacjami na jednej z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego, korzystając z wygodnych lotów obsługiwanych przez renomowanego przewoźnika.

Latem z Krakowa do Olbii na pokładzie Ryanair

ierwszy rejs na trasie Kraków – Olbia wystartował 1 maja z krakowskiego lotniska im. Jana Pawła II. Olbia, położona na Sardynii, to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na mapie Włoch, słynące z pięknych plaż, krystalicznie czystego morza i bogatej historii.

Loty na trasie Kraków – Olbia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, co daje pasażerom elastyczność w planowaniu swoich podróży i umożliwia łatwe dostanie się na tę urokliwą włoską wyspę.

Kraków staje się coraz ważniejszym węzłem komunikacyjnym, oferując podróżnym coraz szerszy wachlarz połączeń lotniczych. Wraz z trasą do Olbii, Ryanair uruchomił także nowe połączenia z Krakowa do Dubrownika, Faro, Tirany i Triestu, otwierając przed podróżnymi możliwość odkrywania kolejnych fascynujących destynacji.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.