Uruchomiono loty z Wrocławia do Seulu

Wspaniałe wiadomości dla podróżnych z Dolnego Śląska – Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie z Wrocławia do stolicy Korei Południowej, Seulu. Pierwszy lot na tej trasie odbył się 3 listopada br.

Sprawdź również: Najciekawsze wydarzenia w Dubaju 2023/2024

Foto: Adam Khan/ Unsplash

Tanie loty do Korei – Loty z Wroclawia do Seulu

Nowe połączenie zapewni bezpośrednią linię lotniczą między Wrocławiem a Seulem, otwierając zupełnie nowe możliwości dla podróżujących z Polski na Daleki Wschód.

Loty do Seulu z Wrocławia obsługuje nowoczesny samolot Boeing 787-8, który może pomieścić 252 pasażerów. To oznacza, że podróżni będą mieli dostęp do komfortowej przestrzeni, która gwarantuje przyjemność z podróżowania.

Lot Wrocław Seul

Wrocław – Seul loty będą realizowane raz w tygodniu, w piątki, co daje pasażerom pewną elastyczność w wyborze terminu podróży. To także doskonała okazja, aby odkryć uroki Seulu, z jego bogatą historią, fascynującą kulturą i znakomitą kuchnią.

Planujesz podróż do Seulu? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Seulu.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.