United Airlines uruchomi loty z San Francisco do Barcelony

United Airlines ogłosiło plany uruchomienia nowego bezpośredniego połączenia lotniczego z San Francisco do Barcelony, w ramach poszerzenia swojej oferty podróży do Hiszpanii.

Barcelona, foto: Logan Armstrong/ Unsplash

United Airlines rozszerza swoją siatkę połączeń, dostarczając pasażerom z San Francisco nową opcję bezpośrednich lotów do Barcelony. To strategiczne połączenie umożliwi podróżnym korzystanie z wygodnych lotów do hiszpańskiej metropolii, obejmujących okres od wiosny do jesieni. Boeing 777-200ER, obsługujący tę trasę, zapewni komfortową podróż dla pasażerów, oferując łącznie 276 miejsc w czterech klasach podróży.

Linia lotnicza planuje codzienne kursy, umożliwiając tym samym elastyczność podróży. Od 23 maja do 25 października 2024 r., United Airlines będzie obsługiwać tę trasę, otwierając nowe możliwości dla podróżnych, którzy chcą odkrywać uroki Barcelony w wygodny i efektywny sposób.

Planujesz podróż do Barcelony? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Barcelony.

Źródło: simpleflying.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.