Turkish Airlines będzie latać z lotniska w Katowicach!

Turkish Airlines oficjalnie pojawią się na drugim lotnisku w Polsce! Od marca narodowy turecki przewoźnik będzie latał z katowickiego lotniska w Pyrzowicach bezpośrednio do Stambułu. To świetna okazja do złapania tanich biletów na inne kontynenty z przesiadką w Stambule.

Photo: Jairph, Unsplash

Turkish Airlines pozytywnie zaszokowało nas informacją, że już od końca marca wchodzą na lotnisko w Katowicach. To drugie polskie lotnisko, na którym będzie obecny ten turecki przewoźnik, zaraz po warszawskim Okęciu.

Turkish Airlines będą wykonywać bezpośrednie połączenia z Katowic do Stambułu od marca 2023 roku. Na początek trasa będzie realizowana 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty.

Nowe połączenie jest świetną okazją do łączenia przesiadki w Stambule z dalekimi podróżami. Tureckie linie często mają bardzo konkurencyjne ceny, dlatego chcemy się z wami podzielić kilkoma promocjami z Katowic:

Źródło/ Tło: Kevin Hackert, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.