Turkish Airlines poleci ze Stambułu do Turynu

Narodowe tureckie linie lotnicze uruchomią nową trasę z lotniska w Stambule. Od 10 lipca Turkish Airlines będzie latać do Turynu. Loty do północnych Włoszech będą realizowane codziennie.

Logo Turkish Airlines na samolotach/ Fot: Alireza Akhlaghi, Unsplash

Turkish Airlines wciąż idzie w rozwój i ogłasza kolejne, nowe połączenia lotnicze. Teraz Turcy zdecydowali się na otworzenie trasy ze swojego głównego hubu, Międzynarodowego Portu Lotniczego w Stambule do Turynu. Loty do stolicy Piemontu i czwartego co do wielkości państwa we Włoszech będą wykonywane codziennie od 10 lipca 2024 roku.

Zobacz również: Turkish Airlines poleci do Afganistanu.

Nowa trasa ze Stambułu do Turynu

Połączenie ze Stambułu do Turynu wystartuje 10 lipca 2024 roku. Pasażerowie będą mogli dotrzeć codziennie z największego tureckiego miasta do stolicy włoskiego Piemontu w komfortowych warunkach na pokładzie narodowego tureckiego przewoźnika. Trasa będzie obsługiwana przez Boeingi 737-800 – takie same maszyny możemy spotkać na lotach z Krakowa do Stambułu. Bilety na nowe połączenie można już rezerwować na stronie przewoźnika.

Źródło: www.pasazer.com/news/465303/turkish,airlines,uruchomi,loty,do,turynu,oraz,kabulu.html

Samolot Turkish Airlines/ Tło: Kevin Hackert, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.